"הנבחרת קידמה ומקדמת אותי כמורה, היא הפכה לבית אמיתי וזמין, בית שמבקש לחדש כל הזמן, להציף בעיות, לדון בהן בצוותא, לחפש פתרונות, להעשיר, לשתף, להתלבט. אני סבור שהכלי הגאוני הזה חייב לפעול בכל רחבי הארץ"
אליה. מחנך כיתה ג'

דמיינו, שיש חדר מורים כזה, שתמיד נגיש, תמיד זמין, בכל שעה של היום יש עם מי להתייעץ ואת מי לשאול שאלות, יש בו אלפי מורים, מכל הארץ ומכל התחומים, שהם חלק מקהילה תומכת של מורים, שפותרים ביחד דילמות אחד לשני, שמקבלים השראה מעשייה של אחרים, שחווים העשרה הדדית ומתמדת.

ובסופו של דבר – תהיו מורים שמחים יותר, יצירתיים יותר, אנרגטיים יותר, שלמים יותר, חזקים יותר. מורים מעצימים, שהתלמידים מאמינים בהם וסומכים עליהם שיובילו אותם, מורים שהתלמידים אוהבים ואוהבים ללמוד מהם, מורים שאוהבים יותר את העבודה שלהם ובאים לבית הספר עם חיוך. מורים מעניינים יותר, משמעותיים יותר, תורמים יותר. מורים מוערכים יותר, על ידי התלמידים, על ידי ההורים, על ידי שאר המורים, ובעיקר – שמעריכים את עצמם.

 

איך זה עובד?
איך מצטרפים וכמה זה עולה?
 
"אני שמחה על הזכות להשתייך לנבחרת "מנצחים  את העומס" שאתם מובילים. אני מרגישה שהתרגילים ממקמים אותי במקום הנכון שאני רוצה להיות בו מבחינה תודעתית וכי מדובר באוצר של ממש מבחינת יכולת ההתפתחות האישית והמקצועית שלי!"
"עם כל הידע הרב שלי והעומס שבו אני נמצאת, אני מצליחה ללמוד, לתרגל וליישם דברים נפלאים שמשרדגים את העשייה שלי ומגביהים את קומתי החינוכית, המקצועית והאידאולוגית. לקרוא על הצלחות של מורים בכיתות בעקבות יישום, גורם לי גם ליצור, לנסות וליהנות".
תראו מה כותבים לנו המורים בנבחרת -
יישר כוח גדול על כל העשייה הברוכה. אתם נותנים תובנות וכוח ומעצימים אותי ואני בטוח שעוד הרבה מורים כמוני. אולי אתם כיום המשפיעים הגדולים על ההוראה בישראל וזו מטרת קודש ואתם עושים אותה בגדול עם כלים מעשיים.
התרגילים מעצימים אותי בתור מורה ונותנים לי מבט חיובי על המציאות שלי בתור מורה ומרעננים את עבודתי (אולי הרענון הוא עיקרי בהפחתת העומס והרגשה שאני לא דורך במקום).

מה יצא לכם מחברות בנבחרת המורים

תתחילו לחשוב מחוץ לקופסה ולקבל זרם של רעיונות מעניינים ואטרקטיביים לילדים, כך שתוכלו להגיע לכל תלמיד ותלמידה בכיתה.

כבר לא תרגישו לבד – הנבחרת עוטפת אתכם באנשים כמוכם, מורים מקצועיים ומלאי מוטיבציה, שתמיד יהיו שם כדי לתת השראה, להתלבט יחד אתכם, למצוא פתרונות, להעשיר ובאופן כללי – לתמוך.

תקבלו כלים מגוונים שיעזרו לכם ביום יום, כמו לדוגמה: איך להתמודד עם כל סיטואציה בכיתה, איך לבנות מערכי שיעור מעניינים, איך לעורר מוטיבציה אצל תלמידים, איך לגרום ליותר תלמידים להשתתף בשיעור ועוד

יהיה לכם יותר זמן פנוי לעצמכם - תלמדו איך להיות אפקטיביים יותר ולנצל את הזמן שלכם טוב יותר, ולהוריד מהעומס הכללי, כך שיישאר לכם יותר זמן פנוי לדברים שאתם אוהבים, למשפחה, לבית, לחברים, לתחביבים.

התוכנית בנויה מתרגילים יומיים שמשפרים את האפקטיביות שלך כמורה – בכל יום נשלח לכם מייל עם רעיון + הנחיה מעשית שלוקח כ-3 דקות לקרוא אותו, ובנוסף תקבלו בסמס הקלטה שלנו מקריאים את המייל, כך שתהיה לכם אפשרות לשמוע אותו בדרך לבית הספר

בנוסף, אתם מקבלים גישה חופשית לאתר שלנו – "אוצר ההדרכות", אוצר ההדרכות אשר מכיל בתוכו מגוון רחב של הדרכות להתמודדות עם אתגרי ההוראה של המורים בנושאים שונים שרלוונטיים למורים. כל הדרכה כזו מורכבת מסרטון קצר וממוקד (עד 5 דקות) + מדריך כתוב ליישום בשטח. האתר זמין עבורכם 24/6 (ללא שבתות וחגים).

תהליך הנבחרת הינו תהליך אישי וההתקדמות היא בקצב אישי. ניתן לדלג אחורה וקדימה בתהליך במידת הצורך, וכן להתייעץ איתנו באופן אישי (במייל) בכל עת על מנת לדייק את התהליך.

והכי חשוב - אין כל התחייבות לתקופת החברות בנבחרת. בכל מייל יש כפתור יציאה.

אני נהנית בכל יום להיכנס, לקבל מידע, חיזוק, דרבון ומוטיבציה.
פשוט ללמוד וללמד מתוך אחריות, הנעה והנאה.
ואתם נותנים לנו כ"כ הרבה כלים לחלום,
כלים יישומיים
כלים דידקטיים
כלים שמקלים
כל הכבוד על ההכשרה שאתם נותנים כאן למורות ולמורים -
כל כך חבל שתובנות וכלים מסוג זה לא ניתנים בשפע בסמינרים להוראה במכללות.
פשוט עצוב שאדם מקבלת תעודת הוראה ותואר ראשון בחינוך בלי לרכוש כלי חשיבה וכישורים אלה.
עוד כותבים לנו...
תודה רבה על ההדרכה השבוע!!! מאוד משמעותית עבורי!
מעולה שיש הסבר מרוכז עם קישורים.
מאפשר בקלות לעבור על הרבה נושאים שמזמן רציתי ללמוד , אך דחיתי...
אני מרגישה שכשאתם נותנים לי כלים פרקטיים רבים, הדבר ממש מקדם אותי!
תודה רבה לכם!
אתם באמת משפיעים עליי, על הלמידה שלי ועל הכנת חומרי הלמידה למען תלמידותיי.
ברוכים תהיו!
ההשראה אדירה!
בכל הרצאה/תרגיל אתם פותחים מגוון אופציות במקומות שחשבתי שאין בהם שום סיכוי לשינוי...
אני מוקסמת בכל פעם מחדש!
בהערכה רבה
אין לכם מושג כמה הרעיונות ה"פשוטים" הלכאורה "בנאלים" שלכם, מסייעים לבני אדם,
האמת היה שווה להיות מורה רק כדי לקבל מכם את הרעיונות הללו ובעיקר את התזכורות הללו מידי פעם
המשיכו כך
רוב!!!!!!!!!!! תודות

נבחרת המורים עובדת בשני צירים שמשלימים אחד את השני. מצד אחד יש לכם תוכנית מסודרת שלוקחת אתכם צעד אחרי צעד יום אחרי יום מבלי להשקיע זמן (אפשר לשמוע בנסיעה) ומבלי להתחבר לאתר מסוים או לצפות בוידיאו, ועוזרת לכם לבנות את כל הכלים המקצועיים הנדרשים בשביל להגדיל את הסיפוק ולהקטין את התסכול והשחיקה. מצד שני, יש לכם גישה מתמדת לאתר אוצר ההדרכות שלנו שם תוכלו לקבל מענה מיידי לאתגרים שמעסיקים אתכם באותו הרגע.

אגב, הנבחרת לא דורשת שום התחייבות מצידכם. בכל מייל שאנחנו שולחים יש כפתור שניתן ללחוץ עליו ולעזוב, והוראת הקבע מתבטלת, ללא צורך לדבר עם שירות לקוחות.

המחיר הינו 100 ש"ח לחודש, כרגע בהנחה מיוחדת - 60 ש"ח בלבד.

התשלום עבור החברות בנבחרת הוא באמצעות הוראת קבע חודשית בכרטיס אשראי, וניתן להפסיק אותו בכל שלב.

מיד לאחר סיום ההרשמה אתם מקבלים גישה מיידית לאוצר ההדרכות ולמחרת מתחילים את שגרת האימונים.

בחופשים נשלח תוכן מיוחד לתקופה (כמובן שבשבתות ומועדים לא נשלחים תרגילים).

מקסים! אני מוצאת שזה מעלה למודעות באופן שבסוף הרעיונות הופכים להיות חלק מהמחשבה שלי.. השתמשתי בחלק מהרעיונות גם בשיעור על ניצול זמן עם תלמידות.
חובב ואוריאל,רציתי להביע את התרשמותי מהעשייה שלכם והערכתי הרבה. אני מרגישה שאתם מסורים לעשייה, מאמינים בדרך, מכירים היטב את השטח, מדויקים מאוד ומשדרים אמון בנו המורים. כייף להקשיב, ללמוד ולפתוח את הבוקר עם חיוך.
מה עוד אומרים החברים בנבחרת
אתם מלאים כרימון. כל יום אחרי שאני שומעת את המסר המוקלט מכם, אני מברכת אתכם בהמון מילים טובות כמה אתם חכמים ותורמים ונדיבים בחלוקת הידע שלכם. המסרים שלכם מהדהדים בי לאורך זמן, מפעילים ויעילים עבורי מאד הדימויים שאתם לוקחים מעולמות תוכן אחרים ועושים להם אדפטציה לתוך השדה החינוכי תודה רבה לכם!!!
אני מקשיבה מדי בוקר לאימון היומי ובוחרת לנסות ולהתנסות ברעיונותיכם המאתגרים. עד כה הצלחתי להפחית עומס עבודה לצד שעת פנאי יומית לעצמי ולבני משפחתי. המשימות מתבצעות הרבה יותר בקלילות ולא ממקום של כעס ותסכול.
יש לכם יכולת מיוחדת ליצירתיות, פתרונות מקוריים ובעיקר חיבור התורות הגדולות לשטח וליומיום.
אבל בעיקר בעיקר מה שלי הפך את החיים השנה (אני לא מגזים בהגדרה) זה העבודה עם העומס. להבין מה זה עומס. אחרי כמה שבועות של עבודה כזו חיי והיומיום שלי התמלאו ברווחים התמלאו בנחת, הכל נראה אחרת בעיניים של נחת הכל אפשרי.
אין לכם מושג כמה הרעיונות ה"פשוטים" הלכאורה "בנאלים" שלכם, מסייעים לבני אדם,
האמת היה שווה להיות מורה רק כדי לקבל מכם את הרעיונות הללו ובעיקר את התזכורות הללו מידי פעם
המשיכו כך
רוב!!!!!!!!!!! תודות

ועוד...

"חובב ואוריאל היקרים, אני עוקבת יומיום אחר המיילים וגאה להיות חלק מהנבחרת שלכם. מתחילת האימון הראשון שמתי את עצמי במקום הראשון, מה שבדרך כלל לא היה קורה ותמיד העומס בעבודה שאב אותי להמשיך לשבת בכיסא ולסיים עוד משימות או לייצר משימות, והצלחתי להתמיד בפעילות ספורט ואפילו ירדתי 5 קילו :) אני מדפיסה את הקבצים שאתם שולחים בסוף אימון וחוזרת לאותם דברים שאני בוחרת ליישם ואפילו לשדרג. תודה גדולה לכם על מי שאתם ועל ההדרכות המשמעותיות והמעוררות השראה", אפרת

"אני מרגישה שהתהליך מסייע לי מאוד. אני מוצאת עצמי מהרהרת בדברים במהלך היום. נושמת נשימה ארוכה וחוזרת לשמוע את ההקלטות."

"תדעו שאני רכזת מקצוע עיוני בבית הספר ואני כל הזמן ממליצה למורים שלי להירשם להשתלמות שלכם! זה באמת מועיל ומתומצת מאוד, ומלא בכיוונים טובים ורעיונות מקוריים. המסרונים הקצרים זו דרך ממש כייפית לשים דגש על משהו, לשלוח אותך להרהר באיזה עניין ולהוביל לשינוי בלי לגזול לך המון זמן ואנרגיה."

"התרגילים קצרים וממוקדים, לפיכך אינם מרתיעים מלגשת אליהם. התוכן נהדר מתאים לי כמורה כמו כפפה על היד, ועונה לצרכיי באופן מדוייק."

"מרגיש לי שהתוכן והתרגילים בעלי האופי "האימוני" הזה ,ובעיקר השאלונים, נולדו בדיוק בשבילי, כי הם עוזרים לי לדייק את עצמי, לא רק בתחום זה, אלא כמו בכל אימון טוב, שיפור בתחום אחד מקרין ומהדהד ועוזר בשיפור כל התחומים בגלגל החיים."


להצטרפות מלאו פרטים ועברו לדף תשלום מאובטח

להצטרפות

מי אנחנו

אנחנו אוריאל וחובב

מורים מייסדי מיזם "החופש ללמד", מיזם עסקי-חברתי שמטרתו לסייע למורים להגדיל את הסיפוק והאנרגיה ולהקטין את התסכול והשחיקה בעבודת ההוראה.

היעוד שלנו הוא לעזור ל-10,000 מורים לקום כל בוקר לעבודה עם חיוך, ולצאת מבית הספר עם חיוך גדול יותר. אנחנו הופכים אותם למורים מעניינים יותר, שמהווים מקור השראה לתלמידים שלהם בהתמודדות עם אתגרי החיים. אנחנו עושים זאת באמצעות תוכנית שעוזרת למורים להגדיל את הסיפוק והאנרגיה מעבודת ההוראה ולהקטין את תחושות התסכול והשחיקה על בסיס יומיומי.

אנחנו באים מהשטח, ונעזרים בניסיון שצברנו, ובמגוון תחומים שלמדנו (יזמות, אימון, ניהול) על מנת לפתח כלים לשיפור האפקטיביות של מורים.

נבחרת המורים היא קונספט אימון חדשני שפותח במיוחד עבור מורים שאין להם זמן, על מנת לסייע להם לעבור ממצבי עומס ושחיקה לשגרה של סיפוק ואנרגיה, ולהביא את התלמידים שלהם למעורבות גדולה יותר בלמידה.


ההצטרפות לתהליך מאפשרת לכם להחזיק את הראש מעל המים בכל יום מחדש, להיזכר במטרות שחשובות לכם ולקבל מוטיבציה ועידוד להגשים אותן בכל שבוע, למרות העומס האדיר והלחץ מצד ה"מערכת". 

במה מדובר? 
מה זה נבחרת המורים?

להצטרפות
להצטרפות

איך להגיע מוכנים יותר לשנת הלימודים?
איך לפתח את קישורי התלמידים?

איך לבנות תרגול אפקטיבי?
איך לפתח מיומנות אצל תלמידים?
איך לצמצם את אירועי המשמעת בשיעור?
5 מתודות לשיעור עם 100% השתתפות
איך לבנות משימות שמקדמות הבנה מעמיקה?
איך להעלות מוטיבציה בכל שיעור מחדש?
ועוד עשרות הדרכות נוספות

הנה רק כמה דוגמאות מתוך התכנים הרבים שנמצאים באימוני  נבחרת המורים ובאוצר ההדרכות שלנו

איזה מורים נהפוך להיות?

כאלה שנהנים מכל יום עבודה, שמגיעים לבית הספר עם חיוך, שמצליחים להגיע לכל תלמיד ותלמידה, שהם אפקטיביים וממוקדים יותר וגם נשאר להם זמן פנוי לדברים שהכי חשובים להם

האמת, שזה קורה כבר היום, כאן ממש מתחת לאף שלכם, בנבחרת המורים שלנו 

Fix the following errors:
Hide